Konferencja NetVision 2014

Wielkimi krokami zbliża się wydarzenie, któremu patronujemy – NetVision 2014. Jest to już 14 edycja Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii, która odbędzie się na terenie Politechniki Gdańskiej 10-12 kwietnia. NetVision to największe tego typu wydarzenie, organizowane przez studentów, na Pomorzu. A co najważniejsze – całkowicie darmowe.

 

NetVision i UX

W tegorocznej edycji nie mogło zabraknąć ścieżki o tematyce UX – Don’t make me think – co nieco o UX. Ścieżka, której jesteśmy koordynatorami będzie miała miejsce ostatniego dnia konferencji – 12 kwietnia. Podzielona zostanie na dwa bloki – merytoryczny i praktyczny.

Blok merytoryczny

Pięć niezwykle inspirujących prelekcji, które poszerzą Wasze UX’owe horyzonty. Będzie to doskonałe wprowadzenie do warsztatów, odbywających się po południu. Swoją wiedzą z uczestnikami podzielą się:

 • Kamil Łukasiewicz – Movade
 • Kordian Klecha
 • Piotr Bucki
 • Adam Michalski – wakacje.pl
 • Adrian Dampc – Fagbokforlaget
Blok praktyczny

Popołudniowa esencja ścieżki – 6 równolegle trwających warsztatów. Ogromna dawka praktycznych umiejętności, o którą zadbają zaproszeni prelegenci:

 • Paulina Siwiec – WitFlow
 • Adrian Dampc – Fagbokforlaget
 • Kamil Łukasiewicz – Movade
 • Kamil Zięba, Bartosz Dębicki, Sebastian Witman – UXPin
 • Piotr Bucki
 • Mariusz Muraszko – Atena

 

Każdy znajdzie coś dla siebie

Tegoroczna edycja NetVision to nie tylko ścieżka poświęcona User Experience. Zaproszeni prelegenci dbają o najwyższy poziom przekazywanych treści. Są to z reguły praktycy z wieloletnim doświadczeniem w swojej branży i specjaliści w swojej dziedzinie. W ramach konferencji, w ciągu trzech dni, odbędą się następujące ścieżki tematyczne:

 

Dzień 1: Stay inspired! (10 kwietnia)

Ścieżki: Soft Skills, Stay inspired.

To moduł związany z wyborem własnej życiowej ścieżki oraz z tym, co poza „twardą” wiedzą jest ważne w życiu – rozwój umiejętności miękkich.

Dzień 2: Stay intelligent! (11 kwietnia)

Ścieżki: Domy nowych technologii, Mobile & Social Media.

Dzień pod znakiem inteligentnych domów oraz o aktualnych trendach w technologiach mobilnych.

Dzień 3: Plan, act and make money. (12 kwietnia)

Ścieżki: Forex – graj i wygrywajDon’t make me think – co nieco o UXProject Management.

W tym dniu uczestnicy dowiedzą się, jak rozsądnie inwestować pieniądze, jak rozwiązywać problemy związane z użytecznością na poziomie projektu oraz jaką rolę odgrywa analiza biznesowa w zarządzaniu projektami.

NetVision mobilnie

Uczestnicy konferencji mogą, w trakcie jej trwania, skorzystać z darmowej aplikacji mobilnej – specjalnie przygotowanej na to wydarzenie. Zarówno użytkownicy androida, jak i iOS’a :). Aplikacja zawiera pełen harmonogram, informacje o miejscach, w których odbywa się konferencja oraz informacje o prelegentach. Zachęcamy do pobrania i wypróbowania.

Zapisy

Zapisy startują 1 kwietnia w godzinach wieczornych. Więcej szczegółowych informacji o wydarzeniu, after party, jak i o zapisach znajdziecie na oficjalnej stronie NetVision oraz na facebookowym fanpage’u.

Do zobaczenia na Politechnice!

Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was do uczestnictwa w tym wydarzeniu.  Będzie to okazja na poznanie wielu ciekawych ludzi, dzielących Wasze pasje i zainteresowania. Po całym wydarzeniu – w sobotę – zapraszamy na after party do klubu Pierwsze Piętro, w Gdańsku. Do zobaczenia! 🙂

About the author

Michał Bączek

Projektant i badacz z ponad 4 letnim doświadczeniem w branży. Pracował przy rozwoju takich serwisów jak itaka.pl, gratka.pl, z których miesięcznie korzystają miliony Polaków. Obecnie organizator cyklicznej konferencji WUD Trójmiasto i UX Designer w Polska Press. Uzależniony od dobrej książki.

One Comment

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copyright © 2014. Created by Meks. Powered by WordPress.